Guestbook

Po delší době jsme pro Vás připravili velkou výstavu železničních modelů, kolejišť a fotografií. Výstavu pořádáme po čtyřleté pauze a vystavovat budeme opět v prostorách Výstavní síně a divadelní kavárny….

Tradičně si vás dovolujeme pozvat na naši malou předvánoční výstavu, která se koná ve dnech 2. a 3. prosince 2023. Výstava proběhne v prostorách budovy bývalé školy v obci Kočí….

Dne 13.3.2023 byla v sekci Kolejiště v části Díl 5. – Hlavní stanice a dvoukolejná hlavní trať přidána aktualizace věnující se dostavbě této části kolejiště.

Dovolujeme si vás pozvat na naši malou předvánoční výstavu, která se koná ve dnech 3. a 4. prosince 2022. Výstava proběhne v prostorách budovy bývalé školy v obci Kočí. Upozorňujeme,…

Ve dnech 17. až 20.11.2021 se uskutečnilo ve vesnici Kočí u Chrudimi třetí české setkání 5. epochy. Z akce vám přinášíme krátkou reportáž zde.

Na několika posledních výstavách a setkáních mohli účastníci vidět nové moduly s námětem tratě kopírující tok řeky. Jak jednotlivé části modulu vznikaly, s čím vším se bylo třeba „poprat“? Dozvíte…

Přinášíme pohled na další postup stavby kolejiště Tomáše Bartoše. Tentokrát byla vybudována budova a okolí traťovky a nákladová plocha dřeva. Aktualizaci naleznete v části Díl 6. – Jednokolejná trať .

Aktualizovali jsme obrázky z úžasného kolejiště Tomáše Samohýla. Posuďte sami zde.

Do Galerie Srovnání modelu se skutečností H0 1:87 jsme doplnili fotografie modelů a skutečných strojů.

Tak jako každý sudý rok, tak i z kraje roku 2020 jsme pro Vás zorganizovali velkou výstavu železničních modelů, kolejišť a fotografií. A tak jako vždy po výstavě Vám přinášíme…